top of page
pistacie

o nás

jsme rodinná firma

Zaměřujeme se na dovoz a následné zpracování ořechů a sušeného ovoce. Cílem společnosti je poskytnout naším zákazníkům produkty vysoké kvality a to jak na straně samotného produktu tak během celého procesu zpracování.

Jedná se o nalezení kvalitní a dlouhodobé spolupráce s našimi odběrateli

Technologie naší výroby je volena tak, aby prodkt zůstal co nejdélé v té nejvyšší kvalitě. Vyvíjíme nové možnosti v oblasti zdravého dochucování oříšků. Vracíme se k tradičnímu způsobu pražení bez použití oleje. Naše výrobky splňují požadavky na zdravé a zároveň chutné variace ořechů. Je pro nás důležitá nejenom kvalita našich výrobků, ale i to, že používané výrobní a zpracovatelské procesy musí být šetrné k životnímu prostředí.

22-slide.jpg
dry-fruits-packing-machines-002.jpg
dodáváme to nejlepší  

naši dodavatelé jsou nejčastěji rodinné firmy, které jsou schopny pokrýt i poptávku velkých odběratelů a obchodních řetězců.

Bonusem je maximální kontrola nad dodávanými surovinami a optimální rovnováha kvality a ceny.

strojní vybavení

Naše výrobní zařízení a technologie nám umožňují připravit řešení, která odráží kritéria nejvyšší kvality a v plné míře splňují očekávání a potřeby našeho klienta. Kromě výroby vlastní značky nabízíme i možnost pražení a balení pro naše zákazníky.

Všechna naše nová vybavení a zařízení jsou energetický úsporná.

- Kontinuální horkovzdušná pražící linka

- Balíci linky vybavené zařízením pro balení
   v ochranné atmosféře

- Vakuovací zařízení

bottom of page